Flexible Views (2.0.3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: None
cy: Dim

en: Field
cy: Maes

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Sortable
cy: Dosbarthadwy

en: Default order
cy: Trefn rhagosod

en: Column
cy: Colofn

en: Default sort
cy: Rhagosod dosbarthiad

en: sort by @s
cy: dosbarthu drwy @s

en: Override normal sorting if click sorting is used
cy: Diystyru dosbarthiad normal os yw clic dosbarthu yn cael ei ddefnyddio.

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
cy: Rhoi steil Drupal penawdau tabl "gludiog" (Javascript)
