Flexible Views (2.0.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Field
ur: فیلڈ

en: Views
ur: ویوز

en: Filter
ur: فلٹر

en: sort by @s
ur: @s سے ترتیب دیجیے
