Flexible Views (2.0.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: None
bg: Не

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи

en: Filter
bg: Филтър

en: Default order
bg: Ред по подразбиране

en: sort by @s
bg: сортирай по @s
