Flexible Views (2.0.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Field
km: វាល

en: Filter
km: តម្រង

en: Default order
km: លំដាប់​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: sort by @s
km: តម្រៀប​តាម @s
