Flexible Views (2.0.4) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: None
vi: Không có

en: Field
vi: Trường

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Filter
vi: Lọc

en: Sortable
vi: Có thể sắp xếp

en: Columns
vi: Các cột

en: Default order
vi: Thứ tự mặc định

en: About
vi: Giới thiệu

en: Column
vi: Cột

en: Default sort
vi: Thứ tự mặc định

en: sort by @s
vi: sắp xếp theo @s
