Flexible Views (2.0.5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Field
ku: خانە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Default order
ku: ڕێکخستنی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە

en: sort by @s
ku: ڕێکخراو به‌ @s
