Flexible Views (2.0.5) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: None
lt: Joks

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: About
lt: Apie

en: Column
lt: Stulpelis

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s
