Flexible Views (2.0.5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Field
nn: Felt

en: Filter
nn: Filtrer

en: Default order
nn: Standard rekkjefølgje

en: sort by @s
nn: sorter etter @s
