Flexible Views (2.0.5) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: Filter
ps: چاڼ

en: Align
ps: پرليكول

en: Columns
ps: ستنې

en: About
ps: په اړه

en: Column
ps: ستن
