Flexible Views (2.1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Field
bs: Polje

en: Sortable
bs: Sortiranje

en: Default order
bs: Defaultni raspored

en: Column
bs: Kolona

en: Default sort
bs: Defaultno sortiranje

en: sort by @s
bs: sortiraj po @s
