Flexible Views (2.1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Align
el: Στοίχιση

en: Default order
el: Προεπιλεγμένη σειρά

en: About
el: Περί

en: Column
el: Στήλη

en: sort by @s
el: ταξινόμηση κατά @s

en: Hide empty columns
el: Απόκρυψη κενών στηλών

en: Hide empty column
el: Απόκρυψη κενής στήλης

en: Summary title
el: Τίτλος περίληψης

en: Table description
el: Περιγραφή πίνακα
