Flexible Views (2.1.0) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Field
sv: Fält

en: Views
sv: Vyer

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Filter
sv: Filtrera

en: Sortable
sv: Sorteringsbar

en: Align
sv: Justera

en: Columns
sv: Kolumner

en: Default order
sv: Förvald ordning

en: About
sv: Om

en: Column
sv: Kolumn

en: Default sort
sv: Förvald sortering

en: sort by @s
sv: Sortera efter @s

en: Override normal sorting if click sorting is used
sv: Åsidosätt normal sortering om klickvis sortering används

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
sv: Aktivera Drupals "klistrade" tabellrubriker (JavaScript)

en: Show the empty text in the table
sv: Visa den tomma texten i tabellen

en: Hide empty columns
sv: Dölj tomma kolumner

en: Hide empty column
sv: Dölj tom kolumn

en: Responsive
sv: Följsam

en: Caption for the table
sv: Överskrift för tabellen

en: Summary title
sv: Titel för sammanfattning

en: Table description
sv: Beskrivning av tabell

en: Columns name
sv: Namn på kolumn

en: Columns info
sv: Information om kolumner

en: Column info
sv: Information om kolumn
