Flexible Views (2.1.1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Filter
cs: Filtr

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Align
cs: Zarovnání

en: Columns
cs: Sloupce

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: About
cs: Popis

en: Column
cs: Sloupec

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: Show the empty text in the table
cs: Zobrazit prázdný text v tabulce

en: Hide empty columns
cs: Skrýt prázdné sloupce

en: Hide empty column
cs: Skrýt prázdný sloupec

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Caption for the table
cs: Popisek tabulky

en: Table description
cs: Popis tabulky

en: Columns name
cs: Název sloupců

en: Columns info
cs: Informace o sloupcích

en: Column info
cs: Informace o sloupci
