Flexible Views (2.1.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: Separator
he: מפריד

en: Filter
he: סינון

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Align
he: יישור

en: Columns
he: עמודות

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: About
he: אודות

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: sort by @s
he: מיון לפי @s

en: Override normal sorting if click sorting is used
he: דרוס מיון רגיל אם נעשה שימוש במיון לפי לחיצות

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
he: הזן כותרות טבלה 'דביקות' בסגנון דרופל (Javascript)

en: Caption for the table
he: כותרת לטבלה
