Flexible Views (2.1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Field
kk: Өріс

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта
