Flexible Views (2.1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Field
is: Rein

en: Filter
is: Filtur

en: Default order
is: Standard raðfylgja

en: About
is: Um

en: sort by @s
is: raða eftir @s
