Flexible Views (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Field
fi: Kenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: Separator
fi: Erotin

en: Filter
fi: Suodatus

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: Align
fi: Tasaa

en: Columns
fi: Palstat

en: Default order
fi: Oletusjärjestys

en: About
fi: Tietoja

en: Column
fi: Palsta

en: Default sort
fi: Oletusjärjestys

en: sort by @s
fi: Lajittele kentän @s mukaan

en: Override normal sorting if click sorting is used
fi: Ohita normaali lajittelu jos klikkaus-järjestely on valittuna

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
fi: Aktivoi Drupal-tyyliset "kiinteät" taulunotsikot (JavaScript)

en: Show the empty text in the table
fi: Näytä tyhjä teksti taulussa

en: Hide empty columns
fi: Piilota tyhjät sarakkeet

en: Hide empty column
fi: Piilota tyhjä sarake

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Caption for the table
fi: Kuvateksti taulukolle

en: Summary title
fi: Tiivistelmän otsikko

en: Table description
fi: Taulukon kuvaus

en: Columns name
fi: Sarakkeiden nimi

en: Columns info
fi: Sarakkeiden tiedot

en: Column info
fi: Sarakkeen tiedot
