Flexible Views (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Sortable
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཆོག་པ

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Default order
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Default sort
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ

en: sort by @s
bo: @s་ལ་བསྟུན་ནས་སྒྲིག

en: Override normal sorting if click sorting is used
bo: གལ་སྲིད་ཆིག་རྡེབ་གོ་རིམ་བེད་སྤྱད་ན། སྤྱིར་བཏང་གི་གོ་རིམ་སྒྱུར་དགོས

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
bo: Drupal ཡི་བཟོ་ལྟའི་གཏན་འཇགས་རེའུ་མིག་འགོ་བརྗོད་༼Javascript༽ནུས་ཡོད་སྒྱུར་བ

en: Hide empty column
bo: གྱེན་ཕྲེང་སྟོང་བ་སྐུང་བ
