Flexible weather API (2.0.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Template
cs: Šablona

en: City
cs: Město

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
