Flexible weather API (2.0.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Refresh
da: Opdatér

en: API Key
da: API-nøgle

en: Template
da: Skabelon

en: City
da: By

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: API key
da: API-nøgle

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om
