Flexible weather API (2.0.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Template
gl: Modelo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: to
gl: a

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
