Flexible weather API (2.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta
