Flexible weather API (2.0.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан

en: Refresh
os: Сног кæн
