Flexible weather API (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Refresh
is: Endurnýja

en: ID
is: Kenni

en: API Key
is: API Lykill

en: Template
is: Sniðmát

en: City
is: Borg

en: About
is: Um
