Flexible weather API (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Template
sv: Mall

en: City
sv: Stad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: to
sv: till

en: - Please select -
sv: - Var god välj -

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Consumer key
sv: Konsumentnyckel

en: Consumer secret
sv: Konsumenthemlighet
