Flexiform (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Pages
jv: Kācā

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: User
jv: Panganggo

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Operation
jv: Operasi

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Current user
jv: Panganggo saiki

en: Provide a password for the new account in both fields.
jv: Sediaknā tembung sandhi kanggo akun anyar nang field keloroné.

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Current password
jv: Kode Sandhi saiki

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Label display for @title
jv: Jeneng tampilan kanggo @title

en: Parents for @title
jv: Induk kanggo @title
