Flexiform (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Pages
lv: Lapas

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Response
lv: Atbilde

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Path
lv: Ceļš

en: Region
lv: Reģions

en: Component
lv: Komponents

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Operation
lv: Operācija

en: Entity
lv: Entītija

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Provide a password for the new account in both fields.
lv: Lūdzu, ievadiet paroli jaunajam kontam.

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Current password
lv: Pašreizējā parole

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Label display for @title
lv: @title iezīmes attēlojums

en: Parents for @title
lv: @title vecāks

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
lv: Derīga e-pasta adrese. Visi no sistēmas izsūtītie e-pasti tiks sūtīti uz šo adresi. E-pasta adrese netiek publiskota un tiks izmantota tikai, ja vēlaties saņemt jaunu paroli vai ja vēlaties saņemt paziņojumus e-pastā.

[ctx: Plural]
en: Disabled
lv: Atspējoti

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
lv: Nepieciešama, ja vēlaties mainīt %mail vai %pass. <a href=":request_new_url" title="Nosūtīt e-pastā paroles atiestatīšanas instrukcijas.">Atiestatīt paroli</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lv: Ir atļautas speciālās rakstzīmes, piemēram, atstarpe, punkts (.), defise (-), apostrofs ('), pasvītra (_) un @ zīme.
