Flexiform (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (52 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Response
tr: Yanıt

en: Password
tr: Parola

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Update
tr: Güncelle

en: Path
tr: Yol

en: Region
tr: Bölge

en: Component
tr: Bileşen

en: User
tr: Kullanıcı

en: Continue
tr: Devam et

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Operation
tr: İşlem

en: Rules
tr: Kurallar

en: Parameters
tr: Parametreler

en: Entity
tr: Nesne

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Plugin settings
tr: Eklenti ayarları

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Rule
tr: Kural

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Current user
tr: Şu anki kullanıcı

en: Provide a password for the new account in both fields.
tr: Yeni hesap için parolanızı iki alana da girin.

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: Entities
tr: Nesneler (entity)

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Current password
tr: Mevcut parola

en: Wizards
tr: Yardımcılar

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Label display for @title
tr: @title için etiket görünümü

en: Parents for @title
tr: @title için üst ögeler

en: The entity type.
tr: Varlık tipi.

en: Entity label
tr: Varlık etiketi

en: Plugin for @title
tr: @title için eklenti

en: Remove @title
tr: @title öğesini kaldır

en: Context assignments
tr: Bağlam atamaları

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
tr: Geçerli bir e-posta adresi. Sistemden tüm e-postalar bu adrese gönderilir. E-posta adresi genel kullanıma açılmaz ve yalnızca yeni bir parola almak isterseniz ya da belirli haberleri veya bildirimleri e-postayla almak isterseniz kullanılır.

[ctx: Plural]
en: Disabled
tr: Devre dışı

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
tr: Aşağıdaki %mail ya da %pass ayarlarını değiştirmek istiyorsanız gereklidir. <a href=":request_new_url" title="Parola sıfırlama bilgilerini e-posta ile gönder.">Parolanızı sıfırlayın</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
tr: Boşluk, nokta (.), kısa çizgi (-), kesme işareti ('), alt çizgi (_) ve @ işareti de dahil olmak üzere birçok özel karaktere izin verilir.
