Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Response
bg: Отговор

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Path
bg: Път

en: Region
bg: Област на сайта

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Operation
bg: Действие

en: Provide a password for the new account in both fields.
bg: Напишете парола за новия акаунт и в двете полета.

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
