Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Pages
he: עמודים

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Response
he: תשובה

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Path
he: מיקום

en: Region
he: איזור

en: Component
he: רכיב

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: להמשיך

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Operation
he: פעולה

en: Rules
he: כללים

en: Entity
he: יישות

en: Plugin
he: פלאגין

en: Plugin settings
he: הגדרות פלאגין

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Namespace
he: מרחב שמות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: Provide a password for the new account in both fields.
he: הזינו סיסמה עבור החשבון החדש בשני השדות

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Entities
he: ישויות

en: Current password
he: סיסמה נוכחית

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Context assignments
he: הקצאות של קונטקסט

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
he: נדרש אם ברצונך לשנות כאן   %mail או %pass below. <a href=":request_new_url" title="שלחו לי במייל קישור לאיפוס סיסמה.">איפוס סיסמה</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
he: ניתן להשתמש במספר תווים מיוחדים, כולל רווח, נקודה (.), מקף (-), גרש ('), קו תחתון (_) וסימן @.
