Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Region
km: តំបន់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Current user
km: អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន

en: Provide a password for the new account in both fields.
km: ផ្ដល់​ពាក្យ​សម្ងាត់​សម្រាប់​គណនី​ថ្មី​ក្នុង​វាល​ទាំង​ពីរ ។

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Current password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​បច្ចុប្បន្ន

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Label display for @title
km: ទិដ្ឋភាព​ស្លាក​សម្រាប់ @title

en: Parents for @title
km: មេ​សម្រាប់ @title
