Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы
