Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Pages
si: පිටු

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න
