Flexiform (2.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Pages
am: ገፆች

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: Path
am: ዱካ

en: Region
am: ክልል

en: Component
am: ምንዝር

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Context assignments
am: የአገባበ ነገር ምደባዎች
