Flexiform (2.0.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
