Flexiform (2.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका

en: Current password
ne: वर्तमान पासवर्ड
