Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Update
se: Ođasmahte

en: User
se: Geavaheaddji
