Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Path
sk: Cesta

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Component
sk: Komponent

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Operation
sk: Operácia

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Parameters
sk: Parametre

en: Entity
sk: Entita

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Provide a password for the new account in both fields.
sk: Zadajte heslo nového účtu do oboch polí.

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Entities
sk: Entity

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Current password
sk: Aktuálne heslo

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Label display for @title
sk: Zobrazenie menovky pre @title

en: Parents for @title
sk: Nadradení pre @title

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
sk: Platná emailová adresa. Všetky emaily zo systému budú zasielané na túto emailovú adresu. Emailová adresa nie je verejná a bude použitá iba ak si budete želať obnoviť vaše heslo alebo si budete želať dostávať notifikácie a novinky emailom.

[ctx: Plural]
en: Disabled
sk: Zakázané

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
sk: Požadované ak chcete zmeniť %mail alebo %pass. <a href=":request_new_url" title="Zastať inštrukcie na obnovu hesla mailom.">Obnovenie hesla</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sk: Nasledovné špeciálne znaky sú povolené - medzena, bodka, pomlčka, apostrof, podčiarkovník a zavináč.
