Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (61 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Response
uk: Відповідь

en: Password
uk: Пароль

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Path
uk: Шлях

en: Region
uk: Область

en: Component
uk: Компонент

en: User
uk: Користувач

en: Continue
uk: Продовжити

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Operation
uk: Дія

en: Rules
uk: Правила

en: Parameters
uk: Параметри

en: Entity
uk: Сутність

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Plugin settings
uk: Налаштування плаґіну

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Rule
uk: Правило

en: Bundle
uk: Пакет

en: Current User
uk: Поточний користувач

en: Provide a password for the new account in both fields.
uk: Вкажіть пароль для нового облікового запису в обох полях.

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Entities
uk: Сутності

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Current password
uk: Поточний пароль

en: Wizards
uk: Майстри

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Label display for @title
uk: Відображення мітки для @title.

en: Parents for @title
uk: Батьки для @title

en: The entity type.
uk: Тип сутності.

en: Wizard
uk: Майстер

en: Entity id
uk: Id сутності

en: Custom Text
uk: Власний текст

en: Account Info
uk: Відомості про обліковий запис

en: Plugin for @title
uk: Плаґін для @title

en: Remove @title
uk: Вилучити @title

en: Context assignments
uk: Призначення контексту

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
uk: Дійсна адреса електронної пошти. Усі повідомлення з сайту будуть надсилатися на цю адресу. Її не буде оприлюднено та буде використано лише за вашим бажанням для отримання нового паролю або новин чи сповіщень електронною поштою.

en: Region for @title
uk: Область для схеми @title

en: Access logic
uk: Логіка доступу

en: Access Conditions
uk: Умови доступу

en: Access Condition
uk: Умова доступу

[ctx: Plural]
en: Disabled
uk: Вимкнені

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
uk: Обов’язкове, якщо нижче введено нові %mail або %pass. <a href=":request_new_url" title="Надіслати вказівки по скиданню пароля електронною поштою.">Скинути пароль</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
uk: Дозволено деякі спецсимволи, серед яких пробіл, крапка (.), дефіс (-), одинарна лапка ('), підкреслення (_) та символ @
