FlexiStyle Bootstrap (1.0.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Icons
he: אייקונים

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Banner
he: באנר

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Featured
he: מובלט

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Main page content
he: תוכן

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
