FlexiStyle Bootstrap (1.0.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
