FlexiStyle Bootstrap (1.0.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Banner
eo: Rubando

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
