FlexiStyle Bootstrap (1.0.2) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Icons
gl: Iconas

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Featured
gl: Destacado

en: Fonts
gl: Fontes

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
