FlexiStyle Bootstrap (1.0.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
