FlexiStyle Bootstrap (1.0.2) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Icons
ja: アイコン

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Banner
ja: バナー

en: Featured
ja: 主な

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
