FlexiStyle Bootstrap (1.0.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
