FlexiStyle Bootstrap (1.0.3) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: 1 Hour
lv: 1 stunda

en: Icons
lv: Ikonas

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Normal
lv: Normāls

en: Forum
lv: Forums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Banner
lv: Baneris

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
lv: Paroles atiestatīšanas instrukcijas tiks nosūtītas uz jūsu reģistrēto e-pasta adresi.

en: Search form (narrow)
lv: Meklēšanas forma (šaura)
