FlexiStyle Bootstrap (1.1.3) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Icons
kn: ಚಿಹ್ನೆಗಳು

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: Fonts
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿಗಳು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
