FlexiStyle Bootstrap (1.1.4) - en to eu translation catalogue (45 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Register
eu: Erregistratu

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Normal
eu: Arrunta

en: Forum
eu: Foroa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Local
eu: Lokala

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Fonts
eu: Letra-tipoa

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
