FlexiStyle Bootstrap (1.1.8) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: First page
th: หน้าแรก

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
th: รหัสผ่านของคุณ จะถูกส่งไปยังอีเมลที่ลงทะเบียนไว้
